Strona główna » Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów, kochających sport, psychologię i pracę z drugim człowiekiem. Prywatnie każdy z nas jest inny, również różne ścieżki poprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy dzisiaj. W 2013 roku postanowiliśmy założyć w Gdyni Fundację Sportu Pozytywnego, to właśnie tutaj zrealizowaliśmy wraz z Gdyńskim Centrum Sportu projekty, które umożliwiły nam szerzenie w Gdyni oraz na Pomorzu zarówno psychologii sportu, jak i Sportu Pozytywnego. Dzisiaj możesz nas spotkać także w innych miejscach Polski, naszych reprezentantów znajdziesz w Warszawie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Częstochowie, no i oczywiście w naszym kochanym Trójmieście.

Dlaczego Sport Pozytywny?

Być może zastanawiasz się o co chodzi z tym Sportem Pozytywnym? Jest to sport, w którym niezależnie od wyników i wieku możesz realizować się oraz rozwijać swój potencjał, który łączy równowagę życiową z wynikami i dążeniem do swoich celów. Sport Pozytywny wzmacnia pozytywne postawy oraz działania w zgodzie z zasadami fair play, kładzie nacisk na wymagania, a także na przyjemność i pasję. Bo dla nas liczy się przede wszystkim człowiek!

Od kilku lat współpracujemy zarówno w sporcie amatorskim jak i zawodowym z zawodnikami dyscyplin indywidualnych, zespołowych, pracujemy także z trenerami, rodzicami oraz nauczycielami WF. Obserwujemy, że coraz więcej osób interesuje się naszymi działaniami i zwraca się do nas z prośbą o pomoc i rozpoczęcie współpracy. Może i Ty słyszałeś o nas przy okazji któregoś z realizowanych przez nas projektów?

Co znajdziesz na blogu?

Na swoim blogu postanowiliśmy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniami. Jeśli jesteś trenerem, rodzicem znajdziesz tutaj informacje jak wspierać swoich podopiecznych, a także jak pomagać im w rozwijaniu swojego potencjału i radzeniu sobie z trudnościami. Jeśli jesteś zawodnikiem dowiesz się jak samemu możesz pracować nad sferą mentalną oraz jak pielęgnować w sobie pasję do sportu. Właśnie o tym jest ten blog, zapraszamy Ciebie do naszego świata!

Pozdrawiamy,
zespół Fundacji Sportu Pozytywnego!